anket doldur para kazan

Ysense ile anket doldurarak para kazanmak

Anket doldurarak para kazanmak isteyenlerin bir numaralı tercihi Ysense hakkında bilmeniz gereken her şey bu yazıda sizlerle buluşuyor. Özellikle doların 8 lira bandında gezdiği şu günlerde anket cevaplayarak dolar kazanmak harika bir ek gelir kapısı oldu. Bir zamanlar clixsense adıyla hizmet veren Ysense ile anket doldurarak para kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Ysense nedir?

Ysense ek gelir elde etmek isteyenlerin ilk tercihi olan anket doldurarak para kazanma sitesidir. 2007 yılından beri hizmet veren clixsense, 2019 yılında yenilenen ismi ve arayüzüyle ysense olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca ysense kullanıcılarına anket doldurmanın yanı sıra ekstra teklifler ve görevler ile de para kazanma olanağı sağlıyor. Birazdan aşağıda hem anket doldurarak para kazanmanın püf noktalarını hem de diğer ekstra görevleri detaylı bir şekilde açıklayacağım.

Hepimizin bildiği Onedio anket gibi sayfalarda tamamen eğlence amaçlı anket doldurduğumuzu göz önüne alırsak neden biraz daha profesyonel bir şekilde çalışıp doldurduğumuz anket başına para kazanmayalım? Anket doldurarak para kazanmak mümkün mü? Anket doldurarak para kazanılır mı? Gibi sorular soran arkadaşlara cevap veriyorum evet gayet de mümkündür.

Eğer günün büyük bir kısmını bilgisayar başında geçiriyorsanız, ysense ile günde bir kaç anket doldurarak ve çeşitli görevler yaparak rahatlıkla ayda 300-400 lira kazanabilirsiniz. Burada mühim olan anket doldurma inceliklerini öğrenmek, diğer görevleri incelemek ve birazcık sabırlı olmak. Boş vakitlerinizde internetten para kazanmak istiyorsanız ysense’i mutlaka günlük rutininize ekleyin.

ysense

Ysense İle Para Kazanma Yolları

Yapmanız gereken ilk şey verdiğim linkten üye olmak. Üye olduktan sonra ysense’den bir mail alacaksınız ve doğrulama linkine tıkladıktan sonra üyeliğiniz doğrulanacaktır. Artık anket ile para kazanmaya hazırsınız! Şimdi biraz da ysense anket sistemini, para kazandıran diğer görevleri ve işin ana yapısını anlatmak istiyorum. Görseller ile birlikte detaylı bir şekilde açıkladığım para kazanma yollarını çayınızı veya kahvenizi yudumlayarak okumanızı tavsiye ederim.

1. Anket doldurarak para kazanma ( Surveys )

Sol üstteki Surveys sekmesine tıklayarak günlük veya o an mevcut olan anketleri doldurarak para kazanabilirsiniz. Anket başı kazancınız $0.50 ile $3 arası değişkenlik göstermektedir. Sizin oluşturduğunuz profile uygun anketler geldiği zaman üst kısımda çıkacaktır. Ayrıca günde bir defa doldurulabilen günlük anketler ise alt kısımda sabit bir şekilde bulunur. Sayfayı yenileyerek yeni anketlerin gelip gelmediğine bakabileceğiniz gibi birazdan bahsedeceğim tarayıcı eklentisiyle de anlık olarak yeni gelen anketler hakkında bildirim alabiliyorsunuz.

clixsense ile kazan

Ankete uygunluğunuzu ölçmek için sorulan ön sorular, anketin hedef kitlesi içerisinde olup olmadığınızı değerlendirir ve aranan kitlenin içinde değilseniz ankete katılamazsınız. Burada unutmamanız gereken husus anketlerin büyük bir çoğunluğunun İstanbul’da ikamet eden kişileri aradığı, sigara içip içmediğiniz soruluyorsa büyük ihtimalle sigara tiryakilerinin cevaplarını bekleyen bir sigara anketi olduğu, arabanızın olup olmadığı soruluyor ise araç, kasko veya araba lastiği anketi olduğudur. Ön sorularda verdiğiniz cevaplar aranan kriterlere uymuyorsa ankete katılamazsınız. Çünkü anketlerin çoğu sadece aradıkları spesifik özelliklere sahip olan kişilerin cevaplarını merak ediyor.

Burada mühim olan anketlerin çoğunluğunda profilinizi aynı şekilde tanıtmak. Yani bir ankette 20 yaşındayım öbür ankette 30 yaşındayım diye cevap verirseniz profilinizin güvenilirliği azalır ve ceza olarak daha az anketle buluşursunuz. O yüzden yanıtlarda istikrarlı olmaya özen gösterin.

2. Teklifler ile para kazanma ( Offers )

Offers bölümünde çeşitli ysense anlaşmalı sitelerin yapmanızı istediği görevleri yaparak para kazanabilirsiniz. Bu görevlerin arasında quiz çözme, bilgisayara oyun, telefona aplikasyon yükleme ve anket doldurma gibi size para kazandıran yöntemler bulunmaktadır. Bu bölümde benim en sevdiğim görevler belirli uygulamaları telefona indirerek para kazanmak ve bazı sitelere kayıt olarak ufak kazançlar elde etmek.

Görevi tamamlayıp ödemenizi aldıktan sonra indirmiş olduğunuz uygulamayı direkt silebilirsiniz. Zaten burada asıl amacımız para kazanmak. Yeni uygulamalara bağlanmak değil.

ysense teklif

3. Görevler ile para kazanma ( Tasks )

Uzmanlık gerektirmeyen küçük çaplı işleri yaparak güzel paralar kazanabileceğiniz ve esas paranın olduğu bölüm tasks bölümü fakat burada level sistemi mevcut. Daha iyi para kazandıran 2. ve 3. seviye görevleri açabilmek için düşük ücretli taskları %80 üzeri doğruluk oranıyla tamamlayarak level atlamanız gerekiyor. O yüzden sadece cevabından emin olduğunuz taskları yapmanızı öneririm. Zaten pek çok task görevinin yapılışı ve doğru yanıtları internette bulunabiliyor. Özellikle youtube üzerinde.

ysense görev

İlk görevinize başlamak için tıkladığınızda sizi figure eight sitesine yönlendirdiğini göreceksiniz. Burada sizden Facebook hesabınız ile birlikten giriş yapmanız istenecek. Gelen sayfaya Facebook hesabınız ile bağlanıp üye olun ve para kazanmaya başlayın. Merak etmenize gerek yok Facebook sayfanızda sizden izinsiz herhangi bir şey paylaşılmayacak. İngilizce bilmeyenler için bu görevler biraz zorlu olabilir ama youtube gibi sitelerde çeşitli görevlerin çözüm videoları mevcut. Siz yine de verdiğiniz cevaplardan %100 emin olmadığınız görevleri yapmayın. Vereceğiniz yanlış cevaplar başarı yüzdenizi düşürerek level atlamanızı zorlaştıracaktır.

4. Extra bonuslar

24 saatte bir yenilenen günlük görevleri tamamlayarak o gün elde etmiş olduğunuz geliri %10 ile %20 arası arttırma şansına sahipsiniz. 5 dolar kazandığınız bir günde %20 bonus 1 dolara denk gelir ve doların 8 lira civarında gezdiği dönemde 1 dolar hiç de azımsanmamalı. Bunu bir oyun ve meydan okuma gibi düşünürseniz hiç sıkılmadan gelirinizi arttırabilirsiniz.

ysense bonus

Bu görevlerin arasında belirli sayıda anket doldurma ve görevleri tamamlamanın yanı sıra, ysense forumunu görüntüleme ve belirli sayıda gün art arda aktif olma gibi görevler bulunuyor. Ben mümkün olduğunca her gün günlük görevleri yapmaya çalışıyorum. Günde iki anket çözerek veya 10 görev yaparak bu bonus rahatlıkla kazanılabilir.

5. Ysense Addon

Ysense addon yeni gelen anketlerden ister sesli, ister yazılı bir şekilde anında haberdar olmanızı sağlar. Her anketin bir kotası vardır. Atıyorum 1000 kişinin yanıtlarını topladıktan sonra o anket kapanır. Bu sebepten yeni anket geldiğini zaman size anında bildirim yapan bu eklentiyi mutlaka tarayıcınıza yükleyin ve fırsatları kaçırmayın.

Bu eklenti Chrome, firefox ve microsoft edge gibi en popüler tarayıcıları desteklemektedir. Yazılı bildirimi her zaman göremeyebiliriz. O nedenle ben sesli bildirimi kullanıyorum. Oyun oynarken veya film izlerken bu sesli bildirimi duyarsam hemen yaptığım işi pause yaparak gelen anketi dolduruyorum. Böylece kota dolmadan ankete girip paramı kazanıyorum.

ysenseaddon

6. Ysense Forum

Ysense forum İngilizce olsa da Türk kullanıcılarını es geçmemiş ve tamamen Türkçe konuşulan bir alt forum oluşturmuştur. Burada bir bakıma sizin iş arkadaşlarınız olan diğer ysense üyeleriyle konuşabilir, tartışabilir, bilgi alışverişi yapabilir ve gerektiğinde çekinmeden sorular sorabilirsiniz. İlk başladığım zaman aktif olarak forum bölümünü kullandım ve dostlardan bir sürü şey öğrendim. Şu anda ise çoğunlukla forumda öğrendiklerimi, bilgilerimi ve ipuçlarını paylaşıyorum.

ysense forum

Son sözler

Ysense başlangıçta çok yüksek meblağlar kazandırmasa da risksiz, güvenli ve basit oluşuyla ek gelir elde etmek isteyen ve boş zamanı olan kişilerin tercih edebileceği güzel bir internetten para kazanma yöntemi olmuştur. Özellikle doların sürekli yükselmekte olduğu şu günlerde sizde ysense’e üye olun ve part-time olarak dolar üzerinden para kazanmaya başlayın. Dolar gelirlerinizi payoneer, amazon gift card veya transferwise gibi aracılar ile banka hesabınıza çekebilirsiniz. Ben ise buradaki gelirlerimi bitcoin ve altcoin olarak değerlendirmeyi tercih ediyorum.

En İyi Bitcoin Borsaları

Eğer ki ben bütün anketleri doldurdum artık anket gelmiyor diyorsanız yeni anketler eklenene kadar sitemizde incelediğimiz Marketagent kamu araştırma ve Myiyo anket gibi diğer güvenilir anket doldurma sitelerine de üye olarak kazancınızı 2 katına çıkartabilirsiniz. Evet Ysense ile nasıl para kazanılır sorusunu kapsamlı bir şekilde cevaplamaya çalıştığım yazının sonuna geldik. Eğer aklınıza takılan sorular olursa lütfen çekinmeden bana iletin. Yorum kısmından hepinize cevap vermeye çalışacağım. Son olarak zaman ayırıp buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ediyorum.

Ysense'e Katıl!

Hepinize bol kazançlar!

One comment

  1. Merhaba. Ben üye olalı 6 gün oldu. İlk gün gayet güzel anket geldi ancak 5 gündür anket gelmiyor. Neden olabilir? Bir de görev hiç gelmedi ve Facebooka yönlendirme falan olmadı. Bişeyleri yanlış yapıyor olabilir miyim?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir