anket doldur para kazan

Ysense ile anket doldurarak para kazanmak

Ysense nedir?

Ysense ek gelir elde etmek isteyenlerin ilk tercihi olan anket doldurarak para kazanma sitesidir. 2007 yılından beri hizmet veren clixsense, 2019 yılında yenilenen ismi ve arayüzüyle ysense olarak karşımıza çıkmaktadır. Anket doldurmanın yanı sıra ekstra teklifler ve görevler ile de para kazanma olanağı sağlar.

onedio.com/testler/anket Onedio gibi sitelerde tamamen eğlence amaçlı anket doldurduğumuzu göz önüne alırsak neden biraz daha profesyonel bir şekilde çalışıp doldurduğumuz anket başına para kazanmayalım?

Eğer günün büyük bir kısmını bilgisayar başında geçiriyorsanız, ysense ile günde bir kaç anket doldurarak ve çeşitli görevler yaparak rahatlıkla ayda 300-400 lira kazanabilirsiniz. İnternetten para kazanmak istiyorsanız ysense’i mutlaka günlük rutininize ekleyin.

ysense

Ysense ile nasıl para kazanırım ?

Yapmanız gereken tek şey verdiğim linkten üye olmak. Üye olduktan sonra ysense’den bir mail alacaksınız ve doğrulama linkine tıkladıktan sonra para kazanmaya hazırsınız!

1. Anket doldurarak para kazanma ( Surveys )

Sol üstteki Surveys sekmesine tıklayarak günlük veya o an mevcut olan anketleri doldurarak para kazanabilirsiniz. Anket başı kazancınız $0.50 ile $3 arası değişkenlik göstermektedir.

ysense anket

Ankete uygunluğunuzu ölçmek için sorulan ön sorular, anketin hedef kitlesi içerisinde olup olmadığınızı değerlendirir ve aranan kitlenin içinde değilseniz ankete katılamazsınız. Burada unutmamanız gereken husus anketlerin büyük bir çoğunluğunun istanbul’da ikamet eden kişileri aradığı, sigara içip içmediğiniz soruluyorsa büyük ihtimalle sigara tiryakilerinin cevaplarını bekleyen bir sigara anketi olduğu, arabanızın olup olmadığı soruluyor ise araç, kasko veya araba lastiği anketi olduğudur. Ön sorularda verdiğiniz cevaplar aranan kriterlere uymuyorsa ankete katılamazsınız. Çünkü anketlerin çoğu sadece aradıkları spesifik özelliklere sahip olan kişilerin cevaplarını merak ediyor.

2. Teklifler ile para kazanma ( Offers )

Offers bölümünde çeşitli ysense anlaşmalı sitelerin yapmanızı istediği görevleri yaparak para kazanabilirsiniz. Bu görevlerin arasında quiz çözme, bilgisayara oyun, telefona aplikasyon yükleme ve anket doldurma gibi size para kazandıran yöntemler bulunmaktadır.

ysense teklif

3. Görevler ile para kazanma ( Tasks )

Uzmanlık gerektirmeyen küçük çaplı işleri yaparak güzel paralar kazanabileceğiniz ve esas paranın olduğu bölüm tasks bölümü fakat burada level sistemi mevcut. Daha iyi para kazandıran 2. ve 3. seviye taskları açabilmek için düşük ücretli taskları %80 üzeri doğruluk oranıyla tamamlayarak level atlamanız gerekiyor.

ysense görev

İlk taskınıza başlamak için tıkladığınızda sizi figure eight sitesine yönlendirdiğini göreceksiniz. Burada sizden facebook hesabınız ile birlikten giriş yapmanız istenecek. Gelen sayfaya facebook hesabınız ile bağlanıp üye olun ve para kazanmaya başlayın.

4. Extra bonuslar

24 saatte bir yenilenen günlük görevleri tamamlayarak o gün elde etmiş olduğunuz geliri %10 ile %20 arası arttırma şansına sahipsiniz.

ysense bonus

Bu görevlerin arasında belirli sayıda anket doldurma ve taskları tamamlamanın yanı sıra, ysense forumunu görüntüleme ve belirli sayıda gün art arda aktif olma gibi görevler bulunuyor.

5. Ysense Addon

Ysenseaddon yeni gelen anketlerden ister sesli, ister yazılı bir şekilde anında haberdar olmanızı sağlar. Her anketin bir kotası vardır. Atıyorum 1000 kişinin yanıtlarını topladıktan sonra o anket kapanır. Bu sebepten yeni anket geldiğini zaman size anında bildirim yapan bu eklentiyi mutlaka tarayıcınıza yükleyin ve fırsatları kaçırmayın. Chrome, firefox ve microsoft edge gibi en popüler tarayıcıları desteklemektedir.

ysenseaddon

6. Ysense Forum

Ysense forum ingilizce olsa da türk kullanıcılarını es geçmemiş ve tamamen türkçe konuşulan bir alt forum oluşturmuştur. Burada bir bakıma sizin iş arkadaşlarınız olan diğer ysense üyeleriyle konuşabilir, tartışabilir, bilgi alışverişi yapabilir ve gerektiğinde çekinmeden sorular sorabilirsiniz.

ysense forum

Son sözler

Ysense başlangıçta çok yüksek meblağlar kazandırmasa da risksiz, güvenli ve basit oluşuyla ek gelir elde etmek isteyen ve boş zamanı olan kişilerin tercih edebileceği güzel bir internetten para kazanma yöntemi olmuştur. Özellikle doların sürekli yükselmekte olduğu şu günlerde sizde ysense’e üye olun ve part-time olarak dolar üzerinden para kazanmaya başlayın.

Ysense'e Katıl!

Eğer ki ben bütün anketleri doldurdum artık anket gelmiyor diyorsanız yeni anketler eklenene kadar sitemizde incelediğimiz diğer güvenilir anket doldurma sitelerine de üye olarak kazancınızı 2 katına çıkartabilirsiniz.

Marketagent ile anket doldur para kazan!

Myiyo ile anket doldur para kazan!

Bir yorum bırak!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir