marketagent

Marketagent – Anket doldur para kazan

İnternet ile para kazanmanın en kolay yollarından birisi, risksiz ve sıfır maliyetli olmasından ötürü Marketagent ile anket doldurarak para kazanmaktır. Anket doldurmak hiç bir uzmanlık, zaman ve emek gerektirmez hatta zaman zaman eğlenceli bir iş olabilir. İşte bu sebeplerden ötürü ben de sizlere anket doldurarak para kazandılar yöntemleri anlatmayı kendime düstur edindim. Bu yazımızda anket doldurarak para kazanabileceğiniz güvenilir ve popüler bir anket servisi olan marketagent’ı inceleyeceğiz.

marketagent kazan

Büyük firmalar, doğru müşterilere ulaşmak ve müşterilerinin seçimlerini öğrenebilmek için çeşitli anketör firmalarla anlaşırlar. Çeşitli gruplar üzerinde uygulanan anketler sonucunda ortaya çıkan istatistik değerler, şirketlerin ürün ve hizmetlerini mevcut talebe uygun bir şekilde düzenlemelerini sağlar. Bu yazıda incelediğimiz marketagent Avusturya merkezli olup 2001 yılından beri dünya çapında hizmet veren bir online kamuoyu araştırma şirketidir. Bu kamuoyu araştırmaları büyük ölçüde piyasaları şekillendirir. Hem üretici hangi ürüne kimlerin talebi olduğunu öğrenir. Hem de ankete katılan kişiler para kazanır. Sonuç olarak marketagent para kazanma sistemi bütün taraflar için kazan kazan mantığıyla oluşturulmuş diyebiliriz.

anket doldurarak para kazanma 2020

Marketagent’ın ödemelerini euro üzerinden yapması, günümüzde yükselen kurla birlikte güzel paralar kazanmanızı sağlar. Üye olur olmaz €0,50 kazandığınız gibi anket başına €0,10 ve €2,50 gibi makul ücretler kazanabileceğiniz marketagent minimum çekim tutarını yalnızca €8 olarak belirlemiştir. Marketagent para çekme limiti gayet makul gözüküyor. Çekim talimatı verdikten sonra en geç 3 iş günü içerisinde paranızı hesabınızda görebilirsiniz. Böylece Marketagent para çekme işlemlerini de anlatmış olduk. Sizin düşünceleriniz değerlidir, yarının eğilimlerini ve trendlerini belirler.

Marketagent Para Kazanma

Anket doldurarak para kazanmaya başlamak için yapmanız gereken ilk şey > marketagent sitesine kayıt olmak. E-mail adresiniz ve belirlediğiniz şifreniz ile kayıt olup, e-mail doğrulamasını yaptıktan sonra anketleri doldurmaya başlayabilirsiniz. Anketlerin çoğunun İstanbul’da yaşayan kullanıcılar için hazırlandığını aklınızda tutarak, yaşınız, yaşadığınız il, cinsiyetiniz, arabanızın ve çocuğunuzun olup olmadığı gibi profilinizi oluşturacak alanları doldurarak üyelik işlemini tamamlamayı da unutmayın.

Üyelik işlemlerinizi tamamlayıp profilinizi doğruladıktan sonra Aktüel Anketler sekmesinden mevcut olan anketleri doldurmaya başlayabilirsiniz. Çeşitli konularda eğlenceli pek çok anketi doldurarak para kazanmak için bu sekmeyi sık sık ziyaret edin. Anket başı para kazandıran bu sistemin sloganı ise ne kadar çok anket o kadar çok para.

anket doldur

Dolduracak anket kalmadı mı? Yeni anketlerin gelmesi için biraz beklemeniz gerekiyor. Yeni anket geldiği zaman haberiniz olsun istiyorsanız tek yapmanız gereken marketagent kullanıcı paneli üzerinden tarayıcı bildirimlerinizi aktif etmek. Tarayıcı bildirimleri internet üzerinde surf yaparken yeni anketler geldiğinde anında bildirim yoluyla size haber verir. Böylece o anket için belirlenmiş kota dolmadan hemen anketi doldurup paranızı kazanabilirsiniz. Daha çok mu kazanmak istiyorsunuz? Marketagent’ın android ve ios için mobil uygulamasını indirerek daha çok ankete ve telefonunuzdan kolayca yapabileceğiniz minik görevlere erişme şansına sahipsiniz. Marketagent para kazanma sistemi işte bu kadar kolay. 

Sadece düşüncelerini paylaşarak para kazanabileceğin bu yöntem hoşuna gittiyse sen de hemen üye ol, anket doldur para kazan. 

Marketagent üye ol!

İncelediğimiz diğer anket doldurarak para kazanma siteleri:

Marketagent para kazanma yazımızın sonuna geldik. Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim. Daha çok ek gelir elde etmek isterseniz diğer anket ile para kazandıran sitelere de bakabilirsiniz. Sizler için hepsini anket başlığı altında sıraladım. Son olarak bizimle değerli yorumlarınızı paylaşmaktan çekinmeyiniz. Bol kazançlar dilerim efendim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir