anket doldurarak para kazan 2019

Anket doldur para kazan – Marketagent

İnternet ile para kazanmanın en kolay yollarından birisi, risksiz ve sıfır maliyetli olmasından ötürü anket doldurarak para kazanmaktır. Anket doldurmak hiç bir uzmanlık, zaman ve emek gerektirmediği gibi zaman zaman eğlenceli olabilen bir aktivitedir. Bu yazımızda anket doldurarak para kazanabileceğiniz güvenilir ve popüler bir anket servisi olan marketagent‘ı inceleyeceğiz.

anket doldur

Büyük firmalar, doğru müşterilere ulaşmak ve müşterilerinin seçimlerini öğrenebilmek için çeşitli anketör firmalarla anlaşırlar. Çeşitli gruplar üzerinde uygulanan anketler sonucunda ortaya çıkan istatistik değerler, şirketlerin ürün ve hizmetlerini mevcut talebe uygun bir şekilde düzenlemelerini sağlar. Bu yazıda inceleyeceğimiz marketagent Avusturya merkezli olup 2001 yılından beri dünya çapında hizmet veren bir online kamuoyu araştırma şirketidir.

anket doldur para kazan

Marketagent‘ın ödemelerini euro üzerinden yapması, günümüzde yükselen kurla birlikte güzel paralar kazanmanızı sağlar. Üye olur olmaz €0,50 kazandığınız gibi anket başına €0,10 ve €2,50 gibi makul ücretler kazanabileceğiniz marketagent minimum çekim tutarını yalnızca €8 olarak belirlemiştir. Çekim talimatı verdikten sonra en geç 3 iş günü içerisinde paranızı hesabınızda görebilirsiniz. Sizin düşünceleriniz değerlidir, yarının eğilimlerini ve trendlerini belirler.

Anket doldurarak para kazanmaya nasıl başlarım?

Anket doldurarak para kazanmaya başlamak için yapmanız gereken ilk şey şu linkten > marketagent sitesine kayıt olmak. E-mail adresiniz ve belirlediğiniz şifreniz ile kayıt olup, e-mail doğrulamasını yaptıktan sonra anketlerin çoğunun istanbulda yaşayan kullanıcılar için hazırlandığını aklınızda tutarak, yaşınız, yaşadığınız il, cinsiyetiniz, arabanızın ve çocuğunuzun olup olmadığı gibi profilinizi oluşturacak şıkları seçerek üyelik işlemini tamamlıyorsunuz.

Üyelik işlemlerinizi tamamlayıp profilinizi doğruladıktan sonra Aktüel Anketler sekmesinden mevcut olan anketleri doldurmaya başlayabilirsiniz. Çeşitli konularda eğlenceli pek çok anketi doldurarak para kazanmak için bu sekmeyi sık sık ziyaret edin.

anket doldur

Dolduracak anket kalmadı mı? Tek yapmanız gereken marketagent kullanıcı panelinizden tarayıcı bildirimlerinizi aktif etmek. Tarayıcı bildirimleri sayesinde internette surf yaparken yeni anketler sizin için hazır olduğunda anında tarayıcınızdan bildirim alırsınız. Daha çok mu kazanmak istiyorsunuz? Marketagent‘ın android ve ios için mobil uygulamasını indirerek daha çok ankete ve telefonunuzdan kolayca yapabileceğiniz minik görevlere erişebilirsiniz. Marketagent para kazanma sistemi işte bu kadar kolay.

Sadece düşüncelerini paylaşarak para kazanabileceğin bu yöntem hoşuna gittiyse sen de hemen üye ol, anket doldur para kazan. 

Marketagent üye ol!

İncelediğimiz diğer anket doldurarak para kazanma siteleri:

Bir yorum bırak!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir