myiyo

Myiyo ile para kazan

Myiyo 10 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren, Almanya / Düsseldorf merkezli ulusal bir kamuoyu araştırma şirketidir. Bu zamana kadar binlerce anket düzenleyen myiyo, dünya genelinde milyonlarca katılımcıya erişerek rüşdünü ispatlamış ve en güvenilir anket doldurarak para kazanma sitelerinin arasında yerini almıştır. Üyeliği tamamen ücretsiz olup, üye olmak için herhangi bir ön şart gerektirmez. Myiyo para kazanma işlemlerine başlamak için uygulamanız gereken ilk adım sitesi kayıt adresinden üyeliğinizi oluşturmak.

Myiyo Nasıl Para Kazanılır

İlk yapmamız gereken myiyo kayıt sayfasından üyelik işlemini başlatmak. Üye olduktan sonra mail adresimize bir doğrulama maili gelecek ve e-mail doğrulamasını yaptıktan sonra ilk adımı tamamlamış olacağız. E-mail doğrulaması yaptıktan sonra €0.10, bize uygun potansiyel anketlerin gelebilmesi için profilimizi doldurduktan sonra ise €0.50 gibi bir ücret bakiye birikimimize eklenecek. Artık kazandıran anketleri doldurmaya başlayabiliriz. Profilde ki özelliklerinize göre gelen anketler ortalama €0.50 ile €2.50 arasında bir ödeme yapmaktadır. Minimum çekim tutarı ise sadece €20.00. Ödeme seçenekleri arasında Paypal ve banka havalesi bulunmaktadır. Yurt dışında ikamet ediyorsanız Paypal, eğer Türkiye’de iseniz Paypal yasaklı olduğu için banka havalesi yöntemiyle ödemelerinizi alabilirsiniz. Myiyo para çekme talimatı verdikten sonra en geç 3 gün içerisinde paranız banka hesabınızda olacaktır. Myiyo ödeme işte bu kadar kolay. Myiyo güvenilir mi sorusunun cevabı evet %100 güvenilir ve myiyo dan para kazananlar bu adımları uygulayarak ek gelirlerini elde ediyorlar.

myiyo anket

Daha Çok Para Kazandıran Anket Almak İçin

Her anketin daha anket yaratılmadan önce belirlenen bir hedef kitlesi vardır. Örneğin sigara, alkol hatta bebek bezi ve bebek maması ile ilgili anketler başlamadan önce size sigara kullanıyor musunuz? Ne sıklıkla alkol alırsınız? Bebek bekliyor musunuz? Çocuğunuz var mı? Gibi ve benzeri ön eleme soruları sorarlar. Bu sorulara istedikleri cevabı vermediğiniz takdirde anketin aradığı hedef kitlesi içinde olmadığınız için anketten elenirsiniz. Her ne kadar etik bir davranış olmasa da arabanız olmadığı halde arabam var seçeneğini seçmeniz sizi araç, kasko, lastik ve benzinlikler ile ilgili bütün anketlere eriştirerek daha çok para kazanmanızı sağlar. Yalnız her ankette farklı profil bilgileri ile giriş yapmaya çalışırsanız ceza alabileceğinizi de aklınızda bulundurmanızı öneririm.

Myiyo anket ne zaman gelir? Myiyo neden anket gelmiyor? Sorularının cevapları ve çözümü genelde beklemekten, sabırdan ve doğru bir kullanıcı profili oluşturmaktan geçiyor. Eğer zamanınız varsa, yeni anketler gelene kadar incelediğim ysense ve marketagent gibi diğer anket sitelerine de üye olarak kazancınızı ikiye ya da üçe katlama imkanına sahipsiniz. Myiyo üye ol!

Bir başka anket doldurarak para kazanma sitesini incelemiş olduk. Umarım bu yazımız anket yöntemi ile boş zamanlarında ek gelir elde etmek isteyenlere faydalı olmuştur. Değerli yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın ve son olarak hepinize bol kazançlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir