Myiyo ile para kazan

Myiyo 10 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren, Almanya/Düsseldorf merkezli ulusal bir kamuoyu araştırma şirketidir. Bu zamana kadar binlerce anket düzenleyen myiyo, dünya genelinde milyonlarca katılımcıya erişerek rüştünü ispatlamış ve en güvenilir anket doldurarak para kazanma sitelerinin arasında yerini almıştır. Üyeliği tamamen ücretsiz olup, üye olmak için herhangi bir ön şart gerektirmez. Kaydol

Myiyo ile Para Kazanmaya Nasıl Başlarım?

İlk yapmamız gereken myiyo.com kayıt sayfasından üyelik işlemini başlatmak. Üye olduktan sonra mail adresinize bir doğrulama maili gelecek ve e-mail doğrulamasını yaptıktan sonra ilk adamımızı tamamlamış olduk. E-mail doğrulaması yaptıktan sonra €0.10, bize uygun potansiyel anketlerin gelebilmesi için profilimizi doldurduktan sonra €0.50 bakiyemize ekleniyor. Artık myiyo anket doldurmaya başlayabiliriz. Profilinizde ki özelliklerinize göre gelen anketler ortalama €0.50 ile €2.50 ödeme yapmaktadır. Minimum çekim tutarı ise sadece €20.00. Ödeme seçenekleri arasında Paypal ve banka havalesi bulunmaktadır. Yurt dışında ikamet ediyorsanız paypal, eğer türkiyede iseniz paypal yasaklı olduğu için banka havalesi yöntemiyle ödemelerinizi alabilirsiniz. Çekim talimatı verdikten sonra en geç 3 gün içerisinde paranız banka hesabınızda olacaktır.

myiyo anket

Daha Çok Anket Almak İçin

Her anketin daha anket yaratılmadan önce belirlenen bir hedef kitlesi vardır. Örneğin sigara, alkol hatta bebek bezi ve bebek maması ile ilgili anketler başlamadan önce size sigara kullanıyor musunuz? ne sıklıkla alkol alırsınız? bebek bekliyor musunuz? çocuğunuz var mı? gibi ön eleme soruları sorarlar. Bu sorulara istedikleri cevabı vermediğiniz takdirde anketin aradığı hedef kitlesi içinde olmadığınız için anketten elenirsiniz. Her ne kadar etik bir davranış olmasa da, arabanız olmadığı halde arabam var seçeneğini seçmeniz sizi araç, kasko, lastik ve benzinlikler ile ilgili bütün anketlere eriştirerek daha çok para kazanmanızı sağlar.

My iyo mevcut bütün anketleri doldurdunuz mu? Dolduracak başka anket bulunamadı mı? Eğer zamanınız varsa, yeni anketler gelene kadar incelediğim diğer anket sitelerine de üye olarak kazancınızı ikiye ya da üçe katlayabilirsiniz.

Myiyo üye ol!

Herkese bol kazançlar!

 

Bir yorum bırak!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir